• Deň športového zápolenia

• Koniec roka sa okrem výletov a odovzdávania vysvedčení niesol aj v športovom duchu. Deň športových zápolení sme začali skoro ráno, aby sme sa vyhli vysokým teplotám, ktoré nás posledné dni trápia. Hneď po príchode do školy sme sa pustili do zápolenia o čo najlepšie výsledky jednotlivých tried. Túžba vyhrať poháňala našich žiakov k vynikajúcim  výkonom. Statočne sa s rôznymi disciplínami porátali aj naši najmenší, ktorí ukázali, že sa o budúcnosť športových talentov na našej škole s určitosťou nemusíme báť. Žiaci si v rôznych disciplínach preverili svoje schopnosti a zručnosti. Od hádzania, skákania cez krúženie hulahop kruhmi, behom cez prekážky po pílenie na rýchlosť, kde naši žiaci ukázali svoju šikovnosť. Záverečné vyhodnotenie sa nieslo v duchu fair play. Najprv nám naši žiaci predviedli ich vytvorené plagáty za danú triedu na tému šport a následne naša pani riaditeľka odovzdala žiakom ceny.