• Slávnostné otvorenie školského roka

• Milí rodičia, milí žiaci!

Pozývame Vás na slávnostné otvorenie školského roka, ktoré sa uskutoční v pondelok 4.9.2023 o 9:00 v telocvični našej školy. ŠKD nebude v prevádzke, žiaci po otvorení školského roka odchádzajú domov.

Rodičia sú na otvorení školského roka vítaní.

Tešíme sa na Vás!

• Letný tábor v našej škole

• Druhý júlový týždeň sme venovali letnému táboru. Leto je čas, kedy sa vznikajú nové priateľstvá, získavame veľa nových zážitkov, objavujeme a spoznávame nepoznané. A takto to bolo aj u nás. Pondelok sme začali kreatívne, vyrábali sme si postavičky z fimo hmoty a batikovali sme si tričká. Síce sme sa trošku zašpinili, no stálo to za to. Utorok sme mali menšiu túru, ktorej cieľom bolo návšteva jazdeckého klubu Acer, zoznámili sme sa s kobylou Pegy, na ktorej sme si mohli aj zajazdiť. Pre deti to bol krásny zážitok, vďaka ktorému zabudli na dlhú cestu. Streda bola spoznávacím dňom nášho krásneho mesta Prešov. Navštívili sme Mestskú galériu Caraffku, kde sme si vyrábali nákupné tašky, následne sme sa vybrali na prechádzku mestom, navštívili sme Konkatedrálu sv. Mikuláša v Prešove, prešli sme sa mestským parkom a po sýtom obede sme vystúpili na Vodárenskú vežu. Niektorí sa báli, no väčšina prekonala svoj strach a naskytol sa nám krásny pohľad na naše mesto.  Štvrtok sme venovali športu a aktivitám ohľadom spoznávania nášho Slovenska. Posledný deň sme sa vybrali navštíviť zvieratká v Mini ZOO a poobede sme sa rozlúčili tanečnými aktivitami a krásnymi odmenami. Celý týždeň sme mali kopec zábavy a tiež sme si, tak, ako po minulé roky, tento tábor patrične užili.