• Pl44

• Športový krúžok je zameraný na zmysluplné využívanie voľného času našich žiakov v čase mimo vyučovania. Žiaci sú vedení k športovej aktivite, zručnostiam, sebaovládaniu a disciplíne. Náplňou športového krúžku je osvojenie si pravidiel jednotlivých hier, naučiť a upevniť si základne herné činnosti jednotlivca, či útočne alebo obranné kombinácie v loptových kolektívnych hrách. Rozvíjanie kondičných aj koordinačných schopnosti a pestovanie prirodzeného vzťahu  k pohybu, športu a zdravému životnému štýlu.

Cieľom krúžku je zvýšiť úroveň telesnej zdatnosti, všeobecnej pohybovej výkonnosti, rozšíriť pohybové zručnosti, skvalitniť pohybový prejav, posilniť záujem a aktívny vzťah žiakov telovýchovnej a športovej činnosti a k telesnej kultúre, pripraviť žiakov na telovýchovne a športové súťaže.

Vedúci krúžku: Mgr. Daniel Bomba

Realizácia: pondelok 13:15 - 14:45